امروز يكشنبه 3 مهر 1401
، Sep 25 2022

شرکت بهینه آزمای کیش - بازدید امام جمعه کیش از اداره استاندارد و غذا و داروی کیش

امام جمعه کیش در بازدید از اداره استاندارد با تاکید بر اهمیت رعایت اصول و ضوابط استاندارد در موارد مختلف گفت: در مواردی که با جان مردم سر و کار دارد به هیچ توصیه ای توجه نکرده و بدون هر گونه مماشاتی با قاطعیت و جدیت با موارد تخلفات برخورد کنید.

حجت الاسلام احمد حسن زاده در این دیدار با اشاره به اینکه شما سربازان و پاسداران امنیت و سلامت مردم هستید اظهار کرد: با شنیدن گزارش رئیس اداره استاندارد از موارد بسیاری که اطلاع دقیق نداشتیم امروز می دانیم که آرامش و آسایش و اطمینانی را که در هنگام خرید کالا به خصوص موادغذایی داریم از کجاست. وی با بیان اینکه کار شما کار مقدسی است افزود: بسیاری از ما نمی دانیم پشت این راحتی که مردم در خرید دارند، تلاش های شما است که برای شهروندان این آرامش و اسایش خاطر را به وجود آورده است.ضمن اینکه کار شما در جهات مختلف برای کشور تاثیرگذار است.

رئیس اداره استاندارد و غذا و داروی کیش آزمایشگاه و تجهیزات آزمایشگاهی را از ابزارهای اصلی فعالیت استاندارد خواند و افزود: به استناد نتایح ارائه شده از سوی آزمایشگاه است که ما می توانیم در مورد سلامت یک کالا و خدمات قضاوت کرد. وی با تاکید بر اینکه ایجاد یک ظرفیت آزمایشگاهی متعهد و همراه به دلیل مشکلاتی که در این بخش وجود دارد کار سختی است افزود: آزمایشگاه زیر مجموعه اداره استاندارد جزیره کیش یکی از مجهزترین آزمایشگاه های کشور است که با کادری مجرب و کارآزموده، متعهد و شایسته موفق به کسب ایزو 17025 شده است که کار بزرگی محسوب می شود.صومعه ادامه داد: از رویکردهای مثبت در خصوص این آزمایشگاه، فعالیت توسط بخش خصوصی است که قابلیت های فراوانی برای توسعه داشته و می تواند همراه با بازار رشد کرده و با کسب درآمد پایدار به فعالیت خود ادامه دهد. وی افزود: با تاییدیه های دریافت شده از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران توسط آزمایشگاه بهینه آزمای کیش به عنوان بخش خصوصی، نتایج ارائه شده توسط این آزمایشگاه در 60 کشور قابل قبول بوده و تاییدیه آن بین المللی است. به گفته صومعه این آزمایشگاه که یک شرکت دانش بنیان است با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش در آینده ای نزدیک به دستگاه های جدید مجهز خواهد شد. تدوین سه استاندارد جدید و مطالعه و ارائه پیش نویس 14 طرح جدید در حوزه های آرایشی و بهداشتی از جمله تلاش های این آزمایشگاه است که برای نخستین بار در کشور صورت گرفته است.

دفتر کیش : بندرگاه تجاری - سوله های بازرگانی - سوله شماره 6

دفتر بندرعباس : شهرک امام رضا - خیابان شهید حیدری - جنب بانک سپه

دفتر ارومیه : جاده دریا - پایین تر از بوتان گاز - جنب کوچه قصر گل - پلاک ۲

وبسایت : www.bakco.ir

پشتیبانی : behineazma@gmail.com

تلفن کیش : 07644421197 و 07644420780

تلفن بندرعباس : 07633337463

تلفن ارومیه : 04432554107 - 0443254108

فکس : 07644420781

تمامی حقوق این وب سایت به شرکت بهینه آزمایش کیش تعلق دارد.